Learn English with English, baby!

Join for FREE!

Social_nav_masthead_logged_in

Find Friends

My Videos


یک نوع داد و ستد وجود دارد. شما می توانید پول کمتری برای بلیط غیرقابل استرداد بپردازید بلیط چارتر ، اما اگر در نهایت از آن استفاده نکنید، نمی توانید آن پول را پس بگیرید. از سوی دیگر، می‌توانید هزینه بیشتری برای پرواز بپردازید، اما این اطمینان را داشته باشید که اگر برنامه‌های سفرتان تغییر کند، می‌توانید پول را به شما برگرداند.


هنگام خرید بلیط هواپیما، یکی از مواردی که احتمالاً از آن صرف نظر می کنیدبلیط هواپیما تبریز تهران، گزینه رزرو بلیط قابل استرداد است. این‌ها رزروهایی هستند که می‌توانید انجام دهید و اگر مجبور باشید به هر دلیلی پرواز خود را لغو کنید، می‌توانید به طور کامل - یا در برخی موارد، تا حدی - بازپرداخت کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، پروازهای قابل استرداد معمولاً گرانتر از پروازهای عادی و غیر قابل استرداد هستند. بلیط ارزان هواپیما برخی از خطوط هوایی برای صدور بازپرداخت هزینه دریافت می کنند، در حالی که برخی دیگر سیاست کنسلی سختگیرانه ای دارند. در این موارد، ممکن است یک بازه زمانی داشته باشید که در طی آن بتوانید درخواست بازپرداخت کنید. البته این به رابطه شما با شرکت هواپیمایی بستگی دارد. بسته به نوع پروازی که رزرو می کنید - اقتصادی، تجاری یا درجه یک، هزینه ها می تواند از چند صد تا هزاران دلار متغیر باشد .د

Info

25


Location

Armenia